PożyczkaBlog

Jesteś pewny, że wszystkie twoje dane są bezpieczne? 

Coraz więcej słyszy się o tym, że ktoś został naciągnięty na kredyt. Jak? Najczęściej z naszej własnej winy. Nie dbamy o swoje dane tak jak powinniśmy. Kiedy ktoś ma informacje o nas to może wziąć kredyt na naszą osobę. Jak się przed tym zabezpieczyć?

 

Czym są alerty BIK?

Alerty BIK to powiadomienie SMS o próbie uzyskania kredytu na czyjeś dane osobowe. Dzięki nim można wyprzedzić oszusta i dowiedzieć się o próbie wyłudzenia. Dowiesz się od razu o każdej próbie wyłudzenia kredytu na Twoje dane lub o opóźnieniach w spłacie kredytów i innych zobowiązań.

Alerty działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

Dostaniesz SMS i e-mail, gdy w BIK pojawią się informacje o próbie uzyskania kredytu na Twoje dane. Powiadomienie Ciebie będzie również, kiedy ktoś będzie Cię sprawdzał w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor. Dzięki temu dowiesz się np., że ktoś chce wyłudzić abonament komórkowy lub w Twoim imieniu zawiera umowę na dostawę gazu.

 

Jak działa alert BIK?

  • Ktoś wnioskuje na twoje dane
  • dostajesz alert BIK na telefon
  • wiesz, że ktoś operuje twoimi danymi i zapobiegasz wyłudzeniu. 

 

Dostajesz powiadomienie SMS i co wtedy?  - W przypadku podejrzenia wyłudzenia BIK pomoże Ci w wyjaśnieniu sprawy. Nie zostajesz z niczym sam. Jak najszybciej skontaktuj się z BIK, dzwoniąc pod numer

 223 484 444. Pomogą Ci ustalić, czy faktycznie masz się czego obawiać.

 

Czy warto zapłacić 24 złote na rok? 

Odpowiedz sobie w głowie samodzielnie. Według mnie tak. Bezpieczeństwo jest najważniejsze i kosztuje tylko 2 złote miesięcznie. 

 

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ NAD SWOIM BEZPIECZEŃSTWEM. ONO POWINNO BYĆ DLA CIEBIE NAJWAŻNIEJSZE. DZIĘKI ALERTOWI BIK NIKT NIGDY NIE WEŹMIE NA CIEBIE KREDYTU.

 

KLIKNIJ TUTAJ I SIĘ ZAREJESTRUJ. ŚPIJ SPOKOJNIE.

20 lutego 2019
Szukasz pożyczki w której nie będziesz sprawdzany w krajowym rejestrze dłużników oraz biurze informacji kredytowych? Jest taka możliwość i zdarza się, że firma nie będzie potrzebowała nawet poręczyciela. Przed wejściem
18 lutego 2019
Jesteś pewny, że wszystkie twoje dane są bezpieczne?  Coraz więcej słyszy się o tym, że ktoś został naciągnięty na kredyt. Jak? Najczęściej z naszej własnej winy. Nie dbamy o swoje

Alerty BIK - zabezpiecz się przed oszustami którzy posiadają twoje dane.

18 lutego 2019

Data publikacji:

Bielizna damska - sprawdź na Ceneo

Chcesz dowiadywać się o nowościach?

Zapisz się na Newsletter.

Skontaktuj się ze mną:

kontakt@pozyczkablog.pl

wspolpraca@pozyczkablog.pl

instagram logo
Twitter logo
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!